Skotsko 2012
Sponzorem soutěže je:
Co NEpatří mezi aktivity IDIFu ?
| |
| |
| |
| |
|
- Objektivy 2011/2012
- Digitální fotografie polopatě - O.Neff
- Fotografický blesk
- Večery s fotografem
- Kompendium pro digitální fotografy - kufr knih
- Photoshop barevný režim LAB
- Jiří Havel - FOTOGRAFIE
- Adobe Photoshop LIGHTROOM 2
- Digitální fotografie v Camera RAW a Photoshop CS4
- Adobe Photoshop ELEMENTS 6

Apple kurzy
Vzdělávácí kurz:
Apple iOS: ovládněte svůj mobilní život (iTunes, iPad, iPhone a iPod Touch)
iPad a iPhone změnily svět. Ať se nám to líbí či nikoliv, platforma iOS (iPad, iPhone a iPod Touch) společnosti Apple dokázala změnit přístup, jak dnes s mobilními zařízeními pracujeme. A hlavním benefitem je jednoduchost a provázanost mezi hardwarem a softwarem. iPad je zařízení, které je jednoduché na naučení a ovládání a přesto nabízí řadu možností, jak se o něm dozvědět více a jak maximalizovat vlastní užitek a efektivitu. Proto vznikl i tento seminář, který je na iOS platformu a iTunes zaměřen.
IDIF, autorizované školící středisko Apple a vydavatel prestižního mac magazínu MujMAC ve spolupráci s certifikovaným trenérem Honzou Březinou pro Vás připravili nový seminář, který Vás naučí využít iPhone a iPad nejen pro zábavu. Mobilní kancelář, špičková prezentace multimédií, práce na cestách bez nutnosti počítače a to vše zábavně, se stylem a lehkostí!
Nač se těšit?
V průběhu celodenního workshopu vás naučíme úplné základy iPadu (a samozřejmě i Phone a iPod Touch), abychom se následně přesunuli k pokročilejším funkcím a různým tipům a trikům. Neopomeneme ani integrované aplikace a jejich nastavení + možnosti nákupu dalších programů a her přes App Store. Z hlediska práce a efektivity je samozřejmě důležitá synchronizace emailů a kalendářů, tudíž budeme mít dost prostoru na téma jako je Exchange, Gmail, iCal či iMAP. Do celého konceptu iOS patří i program iTunes, který slouží pro zálohu a synchronizaci dat a bude stejně jako pokročilé možnosti nastavení pomocí iPhone Configuration Utility probrán v odpolední části.
Proč se zúčastnit?
Po absolvování kurzu budete mít kompletní představu o tom, co váš iPad či iPhone umí a jak jej na maximum využít. Budete znát zákonitosti App Store, získáte doporučení na zajímavé aplikace a klíčovou součástí semináře je i pomoc se začleněním iOS zařízení do pracovního prostředí (emaily, synchronizace, úkoly atp.). Aplikace iTunes je důležitou součástí řešení a i ta bude v rámci semináře probrána. Pro okamžité vyzkoušení doporučujeme přinést si s sebou svůj iPad (iPhone / iPod Touch) a eventuálně i počítač s iTunes knihovnou.
V kostce se bude seminář zaměřovat na následující témata:
- Ovládání a nastavení iOS (iPad, iPhone a iPod Touch)
- Práce s aplikacemi
- App Store a nakupování programů
- iTunes
- Synchronizace iTunes & další možnosti přenosu a synchronizace dat
- Pokročilejší možnosti z hlediska nastavení (iPhone Configuration Utility)
Co budete potřebovat?
Pokud si všechny informace chcete okamžitě zkoušet v praxi, doporučujeme si vzít ssebou vlastní iPad či iPhone. Nicméně IDIF má k dispozici plně vybavenou Apple učebnu, takže i bez vlastního zařízení Vám kurz přinese řadu užitečných praktických informací.
TERMÍNY:
|
||
Datum konání: |
05. června 2012, 09:15 - 16:45 |
|
Místo: |
||
Lektor: |
||
Cena: |
2 190 Kč |
|
|
||
|
||
|
|
|
|
|
|
Tématické zařazení:
» Kurzy » Počítačové kurzy » Apple kurzy
Váš nákupní košík je prázdný
- 25. května 2012 (Pátek)
Street Photography – dobrodružství na dosah - 26. května 2012 (Sobota)
Adobe Photoshop: Camera RAW snadno a rychle - 30. května 2012 (Středa)
Mistrovství: Práce s DSLR
-
31. května 2012
Základy produktové a reklamní fotografie (Praha) -
4. června 2012
Profesionální portrétní fotografie -
5. června 2012
Apple iOS: ovládněte svůj mobilní život (iTunes, iPad, iPhone a iPod Touch) -
5. června 2012
Rozumíme: Exponujte kreativně -
6. června 2012
Adobe Lightroom: zpracování a archivace polopatě -
6. června 2012
Základy kompozice: jak na působivé snímky -
7. června 2012
Začínáme: DSLR Nikon
- 30. května 2012 (Středa)
Rozumíme: DSLR - 21. června 2012 (Čtvrtek)
Fotografický akt (Brno) - 26. června 2012 (Úterý)
Mistrovství: Práce s DSLR
-
27. června 2012
Rozumíme: Exponometrie od A do Z (Brno) -
28. června 2012
Základy produktové a reklamní fotografie (Brno)
Buďte jednou za měsíc informováni o aktuálním dění na webu.
Zadejte Vaši e-mailovou adresu:









